Aktuali informacija ir skelbimai

Svarbus pranešimas mokytojams iš VMI

Gerb. mokytojau, esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą[1] arba įsigyti verslo liudijimą[2]. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos – atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

Jei  veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.

Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.

VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

[1] Švietimo veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių 2 red. ‒ 85** kodas

[2] Veiklos rūšis -103 Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veikla

Valstybės atkūrimo 101 –ųjų metinių    minėjimas – koncertas

2019-02-14 (ketvirtadienį) 13 val. 10 min.  visus mokyklos  bendruomenės  narius   kviečiame į aktų  sale. Vyks  Vasario 16-osios dienos,  Valstybės atkūrimo  101  – ųjų  metinių ,  minėjimas – koncertas.

Renginio  metu koncertuos Garliavos muzikos mokyklos muzikantai

Renginio   organizatoriai: mokytos A.Šalavkienė , S. Gorovaja, A.Sabaliauskaitė

Projektas ,,Augu ir kuriu Lietuvai“

Gerb. mokytojai ir mokiniai!

Kviečiame dalyvauti tęstinio neformalaus ugdymo projekto ,,Augu ir kuriu Lietuvai“ kūrybinėje ir praktinėje veikloje ,,Mano Lietuva“ nuo sausio 28 d. iki vasario 16 d.

Veiklos vyks grupėmis. Kiekviena grupė burtų keliu sužinos apie kokį Lietuvos regioną ruoš kūrybinį darbą. Metodinių grupių pirmininkų susitikimas sausio 28 d. (pirmadienį) mokytojų kambaryje.

Organizatoriai