Įgyvendinant Erasmus + projektą „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai”, š. m. spalio 19 dieną mūsų mokykloje vyko atvira pažintinė orientacinė pamoka, kurią vedė vyr. mokytoja, specialioji pedagogė Renata Virgutienė. Pamoka buvo kupina daug įdomių veiklų, kurios pritaikytos kiekvienam vaikui pagal jo gabumus ir poreikius. Vaikai noriai atliko jiems skirtas užduotis, vyravo darbinė nuotaika.

Įgyvendinant Erasmus + projektą „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai”, š. m. spalio 17 dieną mūsų mokykloje vyko atvira veikla „Neformaliojo švietimo Bočios turnyras“, kuriame dalyvavo VDU Atžalyno progimnazijos  ir Kauno šv. Roko mokyklos mokiniai. Atvirą veiklą vedė kūno kultūros mokytojas Kęstutis Vaškelevičius ir mokytoja Diana Zenkovienė. 
Po draugiško turnyro abiejų mokyklų mokiniai turėjo laiko pabendrauti bei  pasidalinti žaidimo įspūdžiais. 

Įgyvendinant Erasmus + projektą „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai”, š. m. birželio 16 dieną mūsų mokyklos darželio vaikučiai kartu su lopšelio darželio „Giliukas“, Girinukų grupės vaikučiais dalyvavo integruotoje meninėje veikloje “Vasaros spalvos”. Veikla buvo kupina daug spalvų, muzikos, burbulų ir smagių emocijų!

Įgyvendindami Erasmus + projektą „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai”, š. m. birželio 1 dieną įstaigoje vyko specialiojo ir bendrojo ugdymo įstaigų renginys “Šokis vienija”, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.Projekto įgyvendinimo tikslas plėtoti įtraukiojo ugdymo kultūrą bei plėsti specialiojo ir bendrojo ugdymo įstaigų mokinių tarpusavio bendradarbiavimą. Susirinkusius mokinius sveikino mokyklos direktorius Darius Griežė, seimo narė Orinta Leiputė, KŠIC metodininkė Valerija Segalovičienė ir VDU klasikinio ugdymo mokyklos direktorė Jolanta Vengalienė. Šventėje dalyvavo VDU klasikinio ugdymo mokyklos, Kauno Prano Daunio ugdymo centro, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro,  Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos, M. Mažvydo progimnazijos, Kovo 11-osios gimnazijos ir Kauno specialiosios mokyklos mokiniai. Bendrojo ir specialiojo ugdymo įstaigų vaikai dovanojo savo menines programas, o renginį vainikavo bendras visų mokyklų mokinių „Flashmob’o“ šokis.
Paskutinė Erasmus+ KA1 mobilumo projekto „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai“ diena. Stebėjome pamokas pradinėje mokykloje. Vėliau vyko iškilminga sertifikatų įteikimo ceremonija.
Francesca Belluardo, vi ringraziamo con tutto il cuore per la vostra accoglienza.

Ketvirtoji Erasmus+ KA1 mobilumo projekto „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai“ diena. Dalyvavome gyvūnų terapijos veiklose, skirtose vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių. Diskutavome su Turkijos, Lenkijos, Italijos, Šiaurės Makedonijos kolegomis apie švietimo sistemas ir įtraukiojo ugdymo raidą.

Tęsiame Erasmus+ KA1 mobilumo projekto „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai“ veiklas Italijoje, G. Verga mokykloje Komiso mieste. Stebėjome mokymo procesą pagrindinio ugdymo klasėse, diskutavome apie integruoto ugdymo įgyvendinimo skirtumus Italijoje ir Lietuvoje.

Antroji Erasmus+ KA1 mobilumo projekto „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai“ diena Italijoje, G. Verga mokykloje Komiso mieste. Šiandien stebėjome ir dalyvavome ikimokyklinio ugdymo grupių veiklose, kuriose ugdomi SUP vaikai kartu su kitais. Užsiėmimai organizuoti integruojant įvairius ugdomuosius dalykus.

Pirmoji Erasmus+ KA1 mobilumo projekto „Įtraukiojo ugdymo galimybės ir iššūkiai“ diena Italijoje, G. Verga mokykloje Komiso mieste. Mūsų mokyklos komandą nuotaikingai ir šiltai pasitiko vietos bendruomenė. Partneriams pasakojome apie įtraukiojo ugdymo sistemą Lietuvoje, pristatėme Kauno specialiąją mokyklą. Susipažinę su Sicilijos kolegomis ir jų mokyklos erdvėmis, lankėmės pas Komiso merę miesto rotušėje.