Interaktyvūs marškinėliai – vienas iš trijų prizų, kuriuos gavo VŠĮ Tikra mityba organizuoto fizinio aktyvumo konkurso „Išbandyk naują mada – sportuok su Sveikatiada“ nugalėtojai – 2C, 3A SĮU klasės mokiniai ir SGP Studentų grupės lankytojai. Kiti du prizai – kvietimas dviem asmenims į konferenciją „Sveikas vaikas: nuo iššūkių iki rekomendacijų“ bei LSU interaktyvios mobiliosios sporto laboratorijos viešnagė mokykloje – jau išnaudoti.

Savo klasėje interaktyvius marškinėlius jau išbandėme sekančią dieną po prizo įteikimo. Virtualūs marškinėliai – tai marškinėliai su specialiu užrašu, į kurį nukreipę planšetę ar telefoną su specialia programėle galime matyti žmogaus vidaus organus,  stebėti, kaip veikia virškinimo sistema, širdis, kvėpavimo sistema, kaip teka kraujas.

Integruotos informacinių technologijų ir pažintinės pamokos  „Pažink savo kūną interaktyvių marškinėlių pagalba“ metu mokiniai smalsiai matavosi marškinėlius, stebėjo, kaip veikia jų organizmas „iš vidaus‘, klausėsi virtualaus gydytojo pasakojimo.

Mūsų įspūdžius galima pamatyti trumpame video https://youtu.be/tPUQ9tjrcYQ

Norit pažinti savo kūną geriau? Būtinai išbandykite virtualius marškinėlius!