Joga – seniausia Indijos disciplina, kurianti sąjungą tarp proto, kūno ir dvasios. Sausio 18 dieną dviejų SĮU klasių ir SGP Studentų grupės auklėtiniai sporto salėje su užsidegimu, geromis emocijomis ir vienas kito palaikymu stengėsi kurti šią sąjungą, atlikdami įvairiausius jogos fizinius pratimus, derindami juos su taisyklingu kvėpavimu. Prieš tai visą savaitę analizavo medžiagą apie jogos principus, jos atsiradimo istoriją, naudą fizinei ir emocinei sveikatai.

Viena iš užsėmimo sėkmės priežasčių – aktyvus darbuotojų dalyvavimas veikloje: jie ne tik nurodymus davė, pasakojo, bet ir aktyviai vartėsi ant grindų, „skraidė“ kregždutėmis, ant vienos kojos stengėsi išlaikyti pusiausvyrą. Šie auklėtinių matomi pavyzdžiai juos ypatingai motyvuoja, juk… žodis tik pamoko, pavyzdys patraukia ir įtraukia.

Ir jei, kartais kas girdėjote iš salės sklindantį juoką ir pamanėte, kad svečiuose buvo cirkas, tai informuojame: išbandėme juoko jogą , kitaip vadinamą juoko terapiją. Tai ypatingas energijos užtaisas visai dienai. Jei dar nebandėte – privalote išbandyti!